Univé sluit uit voorzorg alle winkels 

In het belang van zowel haar leden als haar medewerkers wil de coöperatie Univé het risico op coronabesmetting voorkomen door fysiek contact zoveel mogelijk te vermijden. Met het oog hierop sluit Univé per direct alle winkels tot in ieder geval 6 april.. Dat een afspraak in de winkel of op locatie de komende weken even niet mogelijk is, betekent volgens Ron Bavelaar, voorzitter van de Raad van Bestuur bij Coöperatie Univé, niet dat dit ten koste gaat van Univé’s serviceniveau. ‘Onze leden kunnen telefonisch en online contact opnemen met Univé, we hebben onze capaciteit op deze kanalen verhoogd,’ aldus Bavelaar. De bestuurder benadrukt dat het besluit tot algehele winkelsluiting een kwestie van prioriteit is: ‘Het gezondheidsbelang van onze leden en medewerkers gaat boven alles.’

Univé kent 110 winkels in Nederland, die telefonisch wel gewoon bereikbaar blijven voor service. Univé-leden kunnen via de website een winkel in hun omgeving vinden en contact opnemen. Daarnaast kunnen ze contact zoeken via de online contactmogelijkheden en via social kanalen van de coöperatie.