Voormalig Dolmans-directeur Rob Meershoek nieuwe directeur Projects Support Calamiteiten

Rob Meershoek is per 1 december jl aangesteld als nieuwe directeur bij Projects Support Calamiteiten. “We zijn verheugd om aan te kondigen dat Rob Meershoek zich vanaf 1 december as. bij ons team zal aansluiten als de nieuwe drijvende kracht achter onze visie en groei. Met zijn indrukwekkende ervaring in de reconditioneringsbranche en bewezen leiderschap zijn we ervan overtuigd dat Rob de perfecte aanvulling is op ons team”, schrijft PS-directeur Mark van Meer (links op de foto).  

Rob Meershoek  was sinds begin dir jaar actief als  zelfstandig interim directeur/Management Consultant. Daarvoor was hij werkzaam als Algemeen Directeur bij Vastestate Vastgoedmanagement  en bijna acht jaar als Algemeen Directeur bij Dolmans Calamiteiten Diensten, waarvan zeven jaar tevens als  Directeur bij Dolmans  Milieu Techniek. Eerder werkte hij bijna 5,5 jaar bij Trigion in verschillende management- en directiefuncties